Favorita z Košíc sme sa nezľakli

V sobotu 26. februára 2022 odohrali naši šiestaci v Lige mladších žiakov ďalší súťažný zápas. Na domácom ľade sme privítali vysokého favorita HC Košice.

Naši hráči súpera zaskočili na začiatku každej tretiny, keď sme vždy strelili prvý gól. V tej prvej sme dvakrát aj vyrovnali na 2:2 a 3:3, ale súper nakoniec vyhral 3:6.

V druhej tretine, po našom góle opäť skóre otočil. Tentoraz na 1:3, ale naši hokejisti stačili vyrovnať na 3:3. Škoda záveru, keď sme inkasovali gól v poslednej minúte, pretože sme boli blízko k remíze.

V tretej tretine išli naši hokejisti do vedenia, ale súper opäť skóre otočil. Na jeho strelené štyri góly už naši hokejisti nestačili odpovedať a tak prehrali 1:4.

HKM Kežmarok – HC Košice 0:6 – 7:14 (3:6, 3:4, 1:4)

Vylúčení: 5:1. Presilovky: 0:0.

Zostava Kežmarku: Groman – Šelep, Šivec, Vaško, Rušin, Horníková – Pirhala, Matejovský, D. Zelina, Kapral, Šterbák, Veselovský, Majkut. Tréner: Gabriel Kaprál.