Mladší žiaci, 6. ročník

Liga mladších žiakov, 6. ročník

PozTímGPWLOTPTSGFGADiff
1HK Sršne Košice18161133961284
2HC Košice1616003292488
3Prešov Penguins17104222663630
4HK Mládež Michalovce15104121632736
5HK ŠKP Poprad1284016472522
6HK Spiš Indians Levoča168801649472
7HK Spišská Nová Ves15771153951-12
8Liba Academy 11 Košice136521446388
9HKM Kežmarok15410193258-26
10Ha Slávia Prešov15213041278-66
11MŠKM Trebišov172150412102-90
12HK Humenské levy16115021482-68

 

 Vyžrebovanie: Liga mladších žiakov – Región Východ

 

Streda, 15. 9. 2021, 9:00, ZŠ Kežmarok                       HKM Kežmarok – MŠKM Trebišov 6:0

Sobota, 18. 9. 2021, 9:00, ZŠ Kežmarok                      HKM Kežmarok – Prešov Penguins 0:6

Sobota, 2. 10. 2021, 16:15, ZŠ Humenné                     HK HUMENSKÉ LEVY – HKM Kežmarok 0:6

Sobota , 9. 10. 2021, 10:30, ZŠ Levoča                        Hokejový klub Spiš Indians – HKM Kežmarok 6:0

Sobota, 16. 10. 2021, 9:00, ZŠ Kežmarok                     HKM Kežmarok – Ha Slávia Prešov 1:5

Sobota, 23. 10. 2021, 15:00, PEM Arena St. Ľubovňa  Ha Slávia Prešov – HKM Kežmarok

Sobota, 30. 10. 2021,  9:00, Aréna Sršňov Košice         HK Sršne Košice – HKM Kežmarok

Sobota, 6. 11. 2021, 9:00, ZŠ Kežmarok                      HKM Kežmarok – LIBA ACADEMY 11 Košice 3:3

Sobota, 7. 11. 2021, 11:15, ZŠ Spišská Nová Ves        HK Spišská Nová Ves  HKM Kežmarok 4:2

Sobota, 17. 11. 2021, 9:00, Aréna Sršňov Košice         HK Sršne Košice – HKM Kežmarok 6:0

Sobota, 20. 11. 2021, 9:00, ZŠ Kežmarok                    HKM Kežmarok – HK ŠKP Poprad

Sobota, 27. 11. 2021, 9:00 Tréning. hala SA Košice    HC Košice – HKM Kežmarok

Sobota, 4. 12. 2021, 9:00, ZŠ Kežmarok                       HKM Kežmarok – HK Mládež Michalovce 0:6

 

Sobota, 8. 1. 2022, 11:30, ZŠ Trebišov                        MŠKM Trebišov – HKM Kežmarok

Sobota, 15. 1. 2022, 11:40, Ice Arena Prešov              Prešov Penguins – HKM Kežmarok 6:0

Sobota, 22. 1. 2022, 9:00, ZŠ Kežmarok                    HKM Kežmarok – HK Spišská Nová Ves 2:4

Sobota, 29. 1. 2022, 10:00, ZŠ Kežmarok                  HKM Kežmarok – HK HUMENSKÉ LEVY

Sobota, 5. 2. 2022, 9:00, ZŠ Kežmarok                      HKM Kežmarok – Hokejový klub Spiš Indians 5:1

Sobota, 12. 2. 2022, 15:00, PEM Arena St. Ľubovňa Ha Slávia Prešov – HKM Kežmarok

Sobota, 19. 2. 2022, 9:00, ZŠ Kežmarok                     HKM Kežmarok – Ha Slávia Prešov 6:0

Sobota, 26. 2. 2022, 9:00, ZŠ Kežmarok                     HKM Kežmarok – HK Sršne Košice 0:6

Sobota, 5. 3. 2022, 9:00, Tréning. hala SA Košice      LIBA ACADEMY 11 Košice – HKM Kežmarok

Sobota, 12. 3. 2022, 9:00, ZŠ Kežmarok                    HKM Kežmarok – HK Sršne Košice

Sobota, 19. 3. 2022, 11:30, ZŠ Poprad                        HK ŠKP Poprad – HKM Kežmarok

Sobota, 26. 3. 2022, 9:00, ZŠ Kežmarok                     HKM Kežmarok – HC Košice

Sobota, 2. 4. 2022, 11:30, ZŠ Michalovce                   HK Mládež Michalovce – HKM Kežmarok

Súpiska družstva

 

Tréner

Gabriel KAPRAL

Vedúci družstva

Jaroslav OLEKŠÁK

Brankári

1 Damian GROMAN

2 Richard NAHALKA

Obrancovia

4 Martin ŠIVEC

8 Michal RUŠIN

10 Marko PRECÁK

18 Jakub VAŠKO

21 Tobias MAJKUT

Útočníci

3 Gregor Štefan NOVOTNÝ

7 Marko JENDRICHOVSKÝ

9 Gabriel KAPRAL

11 Leonard ZELINA

13 Patrik ŠTERBÁK

15 Tomáš VESELOVSKÝ

16 Daniel ZELINA

17 Tomáš OLEKŠÁK

19 Alex MATEJOVSKÝ

22 Martin ŠELEP