Prvé víťazstvo siedmakov prišlo s MHK Kežmarok!

Štvrtý zápas v sezóne odohrali naši siedmaci 9. 10. 2021 derby zápas proti MHK Kežmarok.

V zápase naše družstvo herne dominovalo a zaslúžene vyhralo. Najmä naše rýchle krídla výborne korčuľovali, boli pre súpera veľmi nebezpečné a strelili aj pekné góly. Aj dve z troch presiloviek naše družstvo využilo, čo je potešiteľné.

V prvej tretine sme strelili dva góly, ale gólovo sme sa rozstrieľali až v druhej tretine, v ktorej sme strelili až 5 gólov. V poslednej tretine strelil tri góly Pirhala a ten, ktorý strelil v poslednej minúte bol v poradí desiaty v zápase.

Naše družstvo víťazstvo veľmi potrebovalo, pretože aj v predchádzajúcich zápasoch odohralo dobré zápasy, ale bodovať sa mu nepodarilo, až teraz.

 

HKM Kežmarok – MHK Kežmarok 10:3 (2:0, 5:2, 3:1)

Góly: 12. Hudáč, 19. Šingovský (Urda) OS, 23. Svitana PH, 28. Hudáč PH, 29. Pirhala (Svitana), 34. Pavlík (Suranovský), 40. Urda, 55. Pirhala (Šingovský), 58. Pirhala, 60. Pirhala – 25. Andráši, 30. Prusák, 41. Andráši

Vylúčení: 2:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 1:0.

Zostava: Šatala – Cvejnová, Pavlík, Šingovský, Hudáč, Pirhala, Toporcer, Zlacký, Jasovský, Panáček, Urda, Kopper, Stanková, Suranovský, Svitana. Tréner: Martin Klempa.