Reštart hokejovej sezóny majú za sebou naši šiestaci

Prvý domáci zápas obnovenej súťaže v sezóne 2021/2022, zapríčinenej pandémiou koronavírusu, majú za sebou naši šiestaci.

Zápas odohrali v sobotu 22. januára 2022 na domácom ľade proti hokejistom zo Spišskej Novej Vsi.

Prvú tretinu sme prehrali 1:2, keď sme v nej dokázali streliť prvý gól, ale v závere tretiny sme dva inkasovali a tretinu prehrali.

Aj v druhej tretine sme išli do vedenia, ale súper potom strelil až tri góly a aj keď sme ešte jeden gól strelili súper vyhral 3:2.

V tretej tretine sme na jej začiatku strelili až dva góly, ale toto manko dokázal súper otočiť a tromi gólmi viedol 3:2! Naši hokejisti sa ale nevzdali a tromi gólmi zas oni otočili nepriaznivý vývoj a tretinu vyhrali 5:3!

HKM Kežmarok – HK Spišská Nová Ves 2:4 – 8:8 (1:2, 2:3, 5:3)

Zostava Kežmarku: Groman – Olekšák, Vaško, Šelep, Rušin,– Pirhala, Matejovský, D. Zelina, Kapral, Šterbák, Veselovský, Jendrichovský, Šivec, Majkut. Tréner: Gabriel Kaprál.

Prvý zápas obnovenej sezóny odohrali naši šiestaci 15. januára v Prešove proti Penguins, kde vo všetkých tretinách prehrali a tak aj celkovo 0:6.