Siedmaci v Bardejove nesklamali

Naši siedmaci odohrali 23. apríla 2022 v Bardejove ďalší zápas v Lige starších žiakov (7. ročník).

Jasným favoritom zápasu boli domáci hokejisti a tí aj išli do rýchleho vedenia 2:0. Suranovský, ale v polovici prvej tretiny znížil na 2:1, no do konca tretiny strelili domáci ešte jeden gól.

Druhá tretina bola vyrovnaná a Jasovský v nej strelil gól v oslabení a opäť znížil na rozdiel jedného gólu. Domáci zvýšili svoju aktivitu a do konca tretiny strelili dva góly a odskočili na rozdiel troch gólov.

Na začiatku tretej tretiny náš Suranovský v ďalšom oslabení strelil tretí gól nášho družstva a stav bol 5:3. Domáci potom strelili päť gólov, no ani stav 10:3 neznížil útočné aktivity našich hráčov. Odmenou im boli dva strelené góly do siete Bardejova, ktorými pečatili konečný výsledok na 10:5.

Mládež HC 46 Bardejov – HKM Kežmarok 10:5 (3:1, 2:1, 5:3)

Góly za Kežmarok: 10. Suranovský (Hudáč) za stavu 2:0, 28. Jasovský OS za stavu 3:1, 44. Suranovský (Hudáč) OS za stavu 5:2, 57. Urda (Stanková) za stavu 10:3, 59. Kopper (Zelina) za stavu 10:4

Vylúčení: 2:4. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:2.

MHK Kežmarok: Heldák, Šatala – Stanková, Šingovský, Pirhala, Pavlík, Suranovský, Zelina, Jasovský, Urda, Hudáč, Mozden, Kopper, Svitana. Tréner: Martin Klempa.