Šiestaci vyhrali nad Indiánmi z Levoče

Ďalší zápas v sezóne 2021/2022 majú za sebou naši šiestaci. Odohrali ho v sobotu 5. februára 2022 na domácom ľade proti Indiánom z Levoče.

Prvú tretinu naši hokejisti ovládli až v jej druhej polovici. Išli síce do vedenia už v 3. minúte, ale hostia o minútu vyrovnali. V druhej polovici tretiny už strieľali góly iba naši hráči a tri presné zásahy zaznamenali víťazstvo v prvej tretine 4:1.

V druhej tretine sa gólový sled gólov z prvej tretiny zopakoval. Naše družstvo išlo do vedenia, súper vyrovnal a naši ďalšími tromi gólmi v rade zvíťazili aj druhú tretinu 4:1.

Aj v tretej tretine strelili naši hráči prvý gól a súper vyrovnal. Potom sa ale zmenil sled gólov, keď hostia strelili druhý gól. Naši hokejisti museli zachraňovať aspoň remízu v tejto tretine gólom necelé tri minúty pred koncom tretiny, ktorým pečatili remízu 2:2.

Celkovo naše družstvo vyhralo 5:1 z čoho má každý fanúšik nášho klubu veľkú radosť!

HKM Kežmarok – HK Spiš Indians Levoča 5:1 – 10:4 (4:1, 4:1, 2:2)

Zostava Kežmarku: Nahalka – Olekšák, Vaško, Šelep, Rušin – Pirhala, Matejovský, Novotný, Kapral, Šterbák, Veselovský, Jendrichovský, Šivec. Tréner: Gabriel Kaprál.