Šiestaci vyhrali v Humennom

Tretí zápas v Lige mladších žiakov 6. ročníkov odohrali naši hráči 2. októbra 2021 v Humennom.

Doteraz sme odohrali dva zápasy, doma sme vyhrali s Trebišovom 6:0 a rovnakým rozdielom 0:6 sme prehrali s Prešovom Penguins.

Celý zápas boli naši lepším družstvom. Už úvod zápasu vyšiel lepšie našim hráčom, ktorí strelili prvý gól zápasu v 6. minúte. Potom mali aj ďalšie šance na strelenie gólu, ale ten sa im podarilo streliť až na konci druhej tretiny. Keď na začiatku tretej tretiny domáci strelili kontaktný gól zápas sa zdramatizoval. Našťastie naši v polovici tretiny strelili upokojujúci tretí gól a v závere zápasu aj štvrtý, a tak si z Humenného odviezli dôležité víťazstvo 4:1.

HK Humenské levy Humenné – HKM Kežmarok 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Zostava nášho družstva: Groman, Nahalka – Olekšák, Vaško, Šelep, Rušin, Novotný, Matejovský, Jendrichovský, Zelina, Šivec, Kapral, Veselovský. Tréner: Martin Klempa. Vedúca družstva: Jaroslav Olekšák.