This is an example Ligová tabuľka. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Ligová tabuľka and create new Ligové tabuľky for your content. Have fun!

Ligová tabuľka 7. ročník

PozTímGPWLOTPTSGFGA
1HC Košice1615103020539
2HK ŠKP Poprad1514102820221
3HK Mládež Michalovce1814402815885
4MŠKM Trebišov1813502613789
5Prešov Penguins1613302611353
6HK Spišská Nová Ves1712502415680
7HK Sabinov1981011774112
8HK Humenské levy1751111199102
9Ha Slávia Prešov164931172132
10Mládež HK 46 Bardejov154101957148
11HK Slovan Gelnica162140458141
12HKM Kežmarok141130231155
13MHK Kežmarok170170042232